HAKKIMIZDA

Tarihçe

Başlangıç
1989

Mayra Yapı Teknolojileri, 1989 yılından itibaren İnşaat sektöründe faaliyet gösteren alanında uzman mimar ve mühendisler tarafından 2005 yılında Dünyanın başkenti İstanbul’da, “İnsanlara mutluluk veren modern güvenilir yapı projelerini üretmek çalışanları ile birlikte Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlamak” amacıyla kuruldu.

Mayra Yapı Teknolojileri çok boyutlu projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede sunma hedeflerini her zaman yakalar. Mayra Yapı Teknolojileri hedeflerini gerçekleştirirken proje ile uygulama arasında estetik tutumu hiçbir zaman göz ardı etmedi.

Mayra Yapı, teknik ve sektörel ölçülerin yanı sıra mesleki ve insani değerleri de ölçü alır. Gerçekleştirdiği tüm projelerinin merkezine insan unsurunu koyar. Mayra Yapı projelerini hayata geçirirken bulunduğu bölge ve konumun tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, yasalarına ve çevreye saygı duyarak projelerini inşa eder.

1995

1995 Yılında Atilla Yılmaz Mimarlık ve Mühendislik ile yola çıktığımızda ilk önceliğimiz her zaman kalite ve dürüstlük oldu. Bugün sektörünün öncü firmaları haline gelen Mayra Yapı Teknolojileri ülkemize sayısız proje kazandırdı.Tamamladığı bu projeler sayesinde sektörde öncü firmalar arasında yerini almış oldu.
1995 yılından itibaren Atilla Yılmaz Mimarlık ve Mühendislik, Mayra Yapı Teknolojileri olarak gerçekleştirdiğimiz yüzlerce proje toplumda hak ettiği değeri almış, böylelikleMayra Yapı kalitesini Türkiye’nin birçok noktasına taşımıştır.

2015

Mayra Yapı Teknolojileri 2015 yılına kadar inşa etmiş olduğu, Otel, İş ve Ticaret Merkezleri, Toplu Konutlar, Akaryakıt İstasyonları, Sanayi Yapıları, Hastahane ve sayısız özel proje ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Gelinen bu noktada firmamız faaliyetlerine; kalite, dürüstlük, insan hayatına önem veren tasarımları ile, taşıdığı misyonu yerine getirmenin mutluluğu ile yoluna devam etmektedir.

Günümüz

 

Mayra Yapı Teknolojileri

Yarını İnşa Eder