HAKKIMIZDA

Kurucunun Mesajı

Değerli Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız

Her geçen gün hızla büyüyen Mayra Yapı dünya standartlarındaki ürün-hizmet kalitesiyle ve sürdürülebilir başarı hedefiyle küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor. Kuruluşundan bugüne faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılı çalışmalara imza atan Mayra Yapı geliştirdiği yenilikçi projeleri iş süreçlerine yansıtarak iş dünyasında fark yaratıyor.

Toplumsal Konulardaki sorumluluğunu iş sorumluluğunun önemli bir parçası olarak gören Mayra Yapı, bu alanda da hayata değer katacak çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

Sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamayı ve dünya pazarlarında önemli bir konum edinmeyi planlayan Mayra Yapı bu yolda ilerlerken araştırma ve geliştirme çalışmalarınada büyük önem veriyor. Mayra Yapı bugün 5 şirket ve onlarca çalışanı ile Güçlü bir Türkiye için çalışıyor.

Dün olduğu gibi bugün de tüm faaliyetlerimizde; ülkemize katma değer sağlamayı, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz için kalıcı değer yaratmayı sürdürüyoruz.  Önümüzdeki dönemde  yapacağımız yatırımlarla ve üreteceğimiz projeler ile Türkiye ekonomisine sağladığımız katkıyı artırarak yolumuza  devam edeceğiz. Gerçekleştireceğimiz faaliyet ve etkinliklerle, sponsorluklarımızla toplumsal desteğimizi artırmayı ve daha yaşanılabilir bir dünya hedefine katkı sağlamayı sürdüreceğiz.

Hayallerimize hayat vermemize katkı sağlayan ve Mayra Yapı’yı Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri yapan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla

atilla-bey-son-1
Atilla Yılmaz
Y. Mim.Müh / Kurucu